Aequo захистила права фармацевтичної компанії «Дарниця» на торговельну марку «Цитрамон»

Aequo захистила права інтелектуальної власності української фармацевтичної компанії "Дарниця" на торговельну марку "Цитрамон".

2 грудня 2020 року Господарський суд міста Києва задовольнив позовну заяву фармацевтичної фірми "Дарниця" і визнав недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг № 225918 "Цитрамон-Здоров'я", який належить ТОВ "Фармацевтична група "Здоров'я", оскільки оспорюваний знак є схожим настільки, що його можна сплутати зі знаком Дарниці.

Історія із захистом прав на Цитрамон триває вже не перший рік. Раніше, суд визнав недійсною державну реєстрацію лікарського засобу "Цитрамон-Здоров'я" виробництва ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я" у звязку з порушенням прав інтелектуальної власності Дарниці.

Тетяна Кудрицька, радниця практики інтелектуальної власності коментує: "Рішення суду по даній справі вносить довгоочікувану ясність у тривалий спір навколо прав на торговельну марку Цитрамон. Ми раді можливості працювати в цьому проєкті та впевнені, що ця чергова перемога Дарниці допоможе реалізувати стратегічні цілі клієнта зі створення міжнародного фармацевтичного бренду".

Клієнт: Дарниця
Індустрія: Фармацевтика та медицина
Практика: Інтелектуальна власність