Aequo виступила радником Райффайзен Банк Інтернаціональ щодо фінансування групи Епіцентр

AEQUO консультувала Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) у зв’язку з гарантованим експортно-кредитним агентством фінансуванням на суму 18 млн. євро, наданим групі Епіцентр, провідній українській мережі торговельних центрів та одному з найбільших агрохолдингів України.

Кредит РБІ буде використано позичальником для фінансування закупівлі сучасних систем зберігання зерна у Convex International GmbH, відомого німецького виробника, орієнтованого на розробку та впровадження інноваційних рішень для агропромислового бізнесу, з метою подальшого підвищення операційної ефективності групи Епіцентр. Забезпеченням кредитної лінії виступає експортна гарантія, видана експортно-кредитним агентством Euler Hermes Aktiengesellschaft.

Підтримка з питань українського права, що включала надання консультацій щодо структурування угоди та погодження транзакційних документів, була надана командою Aequo у складі юристки Олесі Машталер, радника Дениса Кульгавого та Юлії Кирпи, партнерки та керівниці практики банківського та фінансового права.  

«Це третє поспіль експортне фінансування, що надається РБІ групі Епіцентр, і ми надзвичайно раді долучитися до написання цієї історії успішного партнерства та довіри між українським та міжнародним бізнесом», — коментує Юлія Кирпа.

Про RBI

РБІ здійснює управління мережею банків у Центральній та Східній Європі та володіє дочірніми банками на 13 ринках регіону. Крім того, до складу групи входять численні постачальники фінансових послуг у сферах лізингу, управління активами, а також злиттів та поглинань.

РБІ — другий за величиною банк Австрії, загальний баланс якого становить 146 млрд євро, в якому близько 47 тис. співробітників обслуговують 16,4 млн клієнтів у понад 2100 відділеннях..

З 2016 року сільськогосподарська діяльність є одним з важливих та перспективних напрямків, що розвиває ТОВ «Епіцентр К». «Епіцентр Агро» консолідує виробничі активи аграрного напрямку групи «Епіцентр К». Компанія обробляє 160 000 га землі в шести областях, входить в ТОП-7 найбільших латифундистів України за площею земельного банку та в ТОП-5 найбільших приватних операторів на вітчизняному ринку лінійних елеваторів - 15 елеваторних комплексів загальною потужністю зберігання понад 1,5 млн тонн

 

Клієнт: Райффайзен Банк Інтернаціональ
Індустрія: Агробізнес, Фінансові установи та фінтех
Практика: Банківське та фінансове право