Aequo виступила радником ЄБРР щодо надання забезпеченого кредиту групі компаній Астарта в розмірі 20 000 000 доларів США

AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання забезпеченого кредиту у розмірі 20 000 000 доларів США українським дочірнім компаніям групи «Астарта», лідеру в сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва в Україні («Астарта»).

Надходження від позики будуть використані Астартою для поповнення оборотного капіталу. Астарта планує використовувати сучасні IT рішення, необхідні для точного землеробства, яке компанія розвиває в Україні. В рамках цього проєкту Астарта також пропонує високоякісну та комплексну навчальну програму для випускників середніх шкіл та студентів, які бажають працювати в секторі агробізнесу в Україні.

Юристи AEQUO взяли участь у розробці та оформленні фінансових документів, численних договорів забезпечення та підготували юридичний висновок для ЄБРР. Окрім українського права, проєкт включав питання, що регулюються правом Англії, Нідерландів та Республіки Кіпр.

Фінансування здійснюється в рамках тривалого співробітництва ЄБРР та Астартою.

«Ми дуже раді сприяти ЄБРР в укладенні цієї цікавої та важливої угоди. Ми впевнені, що кредит, наданий ЄБРР, допоможе компанії Астарта втілити в життя багато позитивних змін, спрямованих на підвищення родючості землі без шкоди для навколишнього середовища. Даний проєкт є визначним для агробізнесу України і бути його частиною – велика честь для нас», – коментує Юлія Кирпа.

Клієнт: «EBRD»
Індустрія: Агробізнес
Практика: Банківське та фінансове право