Aequo виступила юридичним радником Dragon Capital щодо підписання угоди про придбання акцій АТ «Ідея Банк»

AEQUO виступила юридичним радником Dragon Capital щодо підписання угоди про придбання акцій АТ «Ідея Банк» (м. Львів) у східно-європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Команда AEQUO, тісно співпрацюючи з командою Dragon Capital, надала юридичну підтримку клієнту, включаючи проведення юридичного аудиту АТ «Ідея Банк», структурування угоди, підготовку та узгодження трансакційної документації, а також супроводжувала підписання угоди.

АТ «Ідея Банк» працює на ринку України з 1989 року. Єдиним акціонером банку є фінансова група Getin Holding S.А., акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі. До складу групи, з поміж інших, входять банки з Польщі, Румунії та Білорусі.

Придбання буде завершене після погодження Антимонопольним комітетом України та Національним банком України, а також після виконання сторонами попередніх умов угоди. Очікується, що передача акцій АТ «Ідея Банк» буде здійснена до 31 травня 2020 року.

"Ми вдячні Dragon Capital за унікальну можливість стати частиною цієї знакової угоди про придбання банку, яке на українському ринку востаннє відбувалося в 2016 році. AEQUO рада співпрацювати з Dragon Capital у процесі цього знакового придбання, яке демонструє позитивний тренд повернення інтересу до банківського ринку України та до банківського бізнесу в цілому", - коментує партнер Юлія Кирпа.

Клієнт: «DRAGON CAPITAL»
Індустрія: Фінансові установи та фінтех, Фонди прямих інвестицій
Практика: Банківське та фінансове право