Aequo виступила юридичним радником Dragon Capital з питань придбання Львівського індустріального парку

AEQUO виступила юридичним радником компанії Dragon Capital з питань придбання індустріального парку "Рясне-2" у компанії CTP, одного з найбільших девелоперів індустріальних парків у Європі. Придбаний будівельний майданчик площею 23,5 га знаходиться у Львові, що забезпечує доступ до основних міжнародних транспортних шляхів в напрямку до західного кордону України.

Згідно з поточною концепцією індустріального парку Dragon Capital планує розвиток складських та виробничих приміщень сумарною площею 140 тис. кв. м.

AEQUO проводила комплексну юридичну перевірку групи компаній, які володіли об'єктом придбання та активів, а також забезпечила супровід угоди.

"Для нас велика честь виступати юридичним радником Dragon Capital з питань придбання цього унікального активу в секторі  промислової та логістичної нерухомості, який продовжує розвиватися, незважаючи на глобальну пандемію. Ми вдячні нашому клієнтові за можливість працювати над найскладнішими угодами в сфері нерухомості у верхньому сегменті ринку", – коментує Юлія Кирпа.

Клієнт: DRAGON CAPITAL
Індустрія: Інфраструктура та транспорт, Нерухомість та будівництво
Практика: Нерухомість та будівництво