Aequo виступила юридичним радником Епіцентру у зв’язку із залученням кредиту у розмірі 70 млн доларів США від ЧБТР

AEQUO виступила юридичним радником з питань права України групи компаній "Епіцентр", провідного українського виробника сільськогосподарської продукції та будівельних матеріалів, а також DIY-рітейлера та дистриб'ютора, щодо залучення мультивалютного забезпеченого кредиту у розмірі до 70 млн доларів США, наданого Чорноморським банком торгівлі і розвитку (ЧБТР).

Надане ЧБТР фінансування буде спрямоване на підтримку бізнес-програми групи в галузі сільського господарства на 2019-2021 роки. Зокрема, фінансування буде спрямоване на будівництво трьох нових і модернізацію чотирьох діючих зернових елеваторів та придбання сільськогосподарської техніки.

Юлія Кирпа, партнер AEQUO та керівник практики банківського та фінансового права, відзначила: “Для нас велика честь мати можливість супроводжувати "Епіцентр" в цій знаковій угоді, яка для групи є першою і, безсумнівно, не останньою транзакцією із залучення фінансування від міжнародної фінансової організації. Це, безумовно, зміцнить позиції "Епіцентру" у сільськогосподарському бізнесі, і нам пощастило бути причетними до цієї історії успіху.“

Група Епіцентр – це одна з найбільших українських приватних груп компаній та лідер серед мереж будівельно-господарських гіпермаркетів і роздрібної торгівлі. Група здійснює управління найбільшою роздрібною мережею з 58 гіпермаркетів, чистий обсяг продажів якої перевищує 1,35 млрд євро. Епіцентр також є провідним виробником сільськогосподарської продукції в Україні із земельним фондом площею 110 тис. га та виробництвом 600 тис. т сільськогосподарських культур.

Чорноморський банк торгівлі і розвитку – це міжнародна фінансова установа, заснована Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР розташована в місті Салоніки, Греція. ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональне співробітництво, надаючи позики, кредитні лінії, власний капітал та гарантії для проєктів фінансування розвитку в державному та приватному секторах своїх країн-учасників. Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд євро. Рейтингове агентство Standard and Poor’s присвоїло ЧБТР довгостроковий рейтинг “A-“, а рейтингове агентство Moody’s – “A2“.

Клієнт: «EPICENTR GROUP»
Індустрія: Агробізнес
Практика: Банківське та фінансове право