Aequo виступила юридичним радником ЄБРР щодо транзакції компанії «Ергопак»

AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань українського законодавства у зв'язку з придбанням його боржника компанії «Ергопак», одного з лідуючих в Україні виробників засобів для прибирання та підтримання чистоти, компанією Sarantis Group. Sarantis Group є провідним виробником брендової косметики та засобів особистої гігієни, товарів для дому та парфумерії, яка представлена на 10 регіональних ринках, таких як: Греція, Польща, Чехія, Угорщина, Болгарія, Португалія, Румунія і т.д.

Надані ЄБРР юридичні послуги включали в себе підготовку та погодження транзакційних документів щодо питань українського законовдавства, серед яких договір купівлі-продажу корпоративних прав копанії «Ергопак» та угода про відступлення права вимоги за кредитом ЄБРР. Також юристи AEQUO контролювали виконання попередніх умов здійснення транзакції, зняли відповідне обтяження та здійснили інші завершальні процедури.

«Для нас велика честь консультувати ЄБРР у цій комплексній угоді, яка охоплює кілька юрисдикцій і значну кількість сторін. Ми також вдячні ЄБРР, нашому постійному клієнту, за можливість прийняти участь у цій знаковій транзакції , яка відкриває український ринок споживчих товарів для компанії Sarantis Group», – коментує Юлія Кирпа.

Клієнт: «EBRD»
Індустрія: Споживчі товари та торгівля
Практика: Банківське та фінансове право