Aequo виступила юридичним радником ЄБРР з питань позики Астарті на суму 10 млн доларів для поповнення оборотних коштів

AEQUO виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань українського права щодо надання позики на суму 10 000 000 доларів США Астарті, провідному аграрному оператору в Україні, в управлінні якого – землі сільськогосподарського призначення з площею понад 230 000 гектарів, цукрові заводи, соєві фабрики та молочні ферми.

Позика надається за надзвичайних обставин пандемії Covid-19, яка вплинула на економіку та обмежила нові можливості кредитування на ринках. Додатковий транш розширює затверджену у 2018 році кредитну лінію на поповнення оборотних коштів для Астарта Груп та допоможе їй реалізувати плани, пов’язані із впровадженням точного землеробства в Україні, шляхом використання необхідних сучасних ІТ-рішень.

Юристи AEQUO взяли участь у підготовці та підписанні фінансової документації, численних договорів застави, а також надали ЄБРР юридичний висновок. Крім українського законодавства, проєкт включав питання англійського, голландського та кіпрського права.

«Маємо за честь допомогти ЄБРР у цій ініціативі, спрямованої на підтримку українського бізнесу, який постраждав від наслідків пандемії Covid-19. Ми віримо, що додаткове фінансування допоможе Астарті подолати ці складні часи, а також підвищить її ефективність та продуктивність», – коментує Юлія Кирпа.

Клієнт: EBRD
Індустрія: Фінансові установи та фінтех
Практика: Банківське та фінансове право, Реструктуризація та банкрутство