Aequo консультує Європейський Фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) у зв'язку з наданням пакету фінансування ОТП Лізинг

AEQUO виступила юридичним радником Європейського фонду для Південно-Східної Європи (EFSE), одного з найбільших фінансових фондів у світі, у зв'язку з наданням пакету фінансування ТОВ «ОТП Лізинг», провідній українській лізинговій компанії. Дана угода включала в себе кредит першої черги в розмірі 10 млн доларів США, наданий у травні 2019 року, та додаткове фінансування в розмірі 5 млн євро в червні 2019 року.

EFSE надає довгострокове фінансування мікро- і малим підприємствам, допомагаючи їм розвиватися, формувати додатковий дохід і створювати робочі місця, а також сім'ям з низьким доходом, надаючи їм підтримку в поліпшенні житлових умов.

Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування лізингових операцій з українськими ММП, що займаються агробізнесом, сільським господарством і переробкою, або здійснюють свою основну господарську діяльність у сільській місцевості.

Команда AEQUO взяла участь у підготовці та погодженні транзакційних документів, а також надала юридичний висновок для EFSE, який підтвердив дійсність транзакційних і супровідних документів і можливість виконання зазначених в них зобов'язань у примусовому порядку.

«Ми дуже раді, що EFSE знову обирає нас в якості юридичного радника за такий короткий час. Це свідчить про впевненість клієнта у високій якості послуг Aequo, її глибокому розумінні фінансових питань, а також сильній індустріальній експертизі у сфері агробізнесу. Ми віримо в подальший успіх проєкту і сподіваємося на плідну співпрацю з Фондом», – коментує Юлія Кирпа.

Клієнт: «EUROPEAN FUND FOR SOUTHEAST EUROPE (EFSE)»
Індустрія: Агробізнес
Практика: Банківське та фінансове право