AEQUO Friends 2018: онлайн-стажування для юристів

13 Червня 2018

1 червня 2018 року Aequo оголосила другий набір на AEQUO Friends 2018 – першу програму онлайн-стажування української юридичної фірми.

Основна мета цієї інноваційної платформи – оперативно реагувати на незаплановане зростання обсягів роботи, вдосконалити бізнес-процеси, підвищити рівень турботи про клієнтів, а також формувати оптимальний кадровий резерв і забезпечити ефективний аутстафінг юристів для клієнтів у майбутньому.

Студенти будуть взаємодіяти з менторами за допомогою платформи, отримуючи завдання і зворотний зв'язок онлайн. При цьому, студент зможе обирати завдання за видами робіт і практиками, що допоможе зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар'єри в юриспруденції, отримувати досвід, працюючи над знаковими проектами, і стати членом спільноти AEQUO Friends. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання в комфортному режимі й самим організовувати своє стажування максимально ефективно.

Усі бажаючі взяти участь у проекті можуть вже сьогодні заповнити заявку на сайті https://friends.aequo.ua. Прийом заявок триватиме до 20 липня 2018 року.

Анна Бабич, партнер Aequo, коментує: «Ми дуже раді, що за перший рік роботи платформа Aequo Friends показала відмінні результати. Понад 180 заявок від студентів 30 провідних університетів України, які проживають не лише в Україні, а й за кордоном (у Німеччині, Італії, Литві), свідчать про високий попит на інноваційний формат онлайн-стажування. Стажування за допомогою діджитал платформи відповідає нашій загальній інноваційній стратегії. Двоє талановитих студентів, які вразили нас блискучими результатами, приєдналися до команди Aequo. Ми сповнені ентузіазму і віримо в те, що другий набір буде ще успішнішим. Ви талановиті. Приєднуйтесь до Aequo Friends».