Aequo Friends 2020: розпочато набір на третю хвилю онлайн-стажування для юристів

24 Лютого 2020

Юридична фірма Aequo оголошує про старт набору на третю хвилю Aequo Friends – першу програму онлайн-стажування для юристів.

Цілі, які ставить перед собою Aequo: покращити якість юридичної освіти, надати молодим талантам можливість зробити перші кроки в розвитку кар’єри, набуваючи професійні навички та отримуючи досвід у різних практиках підвищити рівень турботи про клієнтів, а також забезпечити ефективний аутстафінг юристів для клієнтів у майбутньому.

Стажування розраховане на студентів останніх курсів юридичних факультетів українських вищих навчальних закладів, а також на студентів, які навчаються за кордоном, але планують повернутись на роботу в Україну. Для того, щоб стати стажером Aequo Friends, необхідно пройти тестування та інтерв’ю з менторами – радниками та старшими юристами Aequo.

Тривалість стажування – 4 тижні. Протягом цього часу студенти взаємодіятимуть з менторами за допомогою онлайн-платформи, отримуючи завдання та зворотній зв'язок. При цьому студент зможе вибирати завдання за видами робіт та практиками, що допоможе отримати досвід та зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання в комфортному режимі й самим організовувати своє стажування максимально ефективно.

«Aequo Friends дає можливість студентам юридичних факультетів визначитись на самому початку кар’єри в якій практиці працювати далі. Декілька студентів попередньої хвилі стажування відзначили, що прийшли з чітким баченням себе в одній практиці, а після Aequo Friends зрозуміли, що їх серце належить іншій. Ми щиро раді,що визначитись їм допомогла саме наша платформа.

Крім цього, Aequo Friends допомагає розвинути навички, які будуть корисні на початковому етапі роботи, та отримати досвід. Коли вчорашній студент прийде на свою першу роботу, у нього вже буде сформований пул навичок, які допоможуть йому зосередитись на більш важливих задачах», – коментує Анна Бабич, партнер Aequo.

Онлайн-стажування Aequo Friends розпочало роботу в 2017 році. За цей час було проведено дві хвилі стажування: 320 студентів взяли участь у конкурсі, 26 були прийняті на стажування. За результатами успішного проходження програми 8 студентів були прийняті в штат Aequo.

Всі бажаючі пройти стажування Aequo Friends можуть заповнити заявку на сайті friends.aequo.ua.