AEQUO Friends 2020: стартувала четверта хвиля онлайн-стажування для юристів

10 Листопада 2020

Aequo оголосила про старт четвертої хвилі AEQUO Friends – інноваційного онлайн-стажування для юристів.

219 студентів із 34 вищих навчальних закладів України та інших країн (Німеччина, Литва) подали заявки на участь у конкурсі. Після декількох етапів відбору 13 кращим та найперспективнішим студентам було запропоновано пройти стажування AEQUO Friends.

Протягом чотирьох місяців студенти будуть взаємодіяти з менторами за допомогою онлайн платформи, отримуючи завдання та зворотній зв’язок. При цьому студенти зможуть вибирати задачі за видами робіт та практиками. Цей досвід допоможе їм зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції. Такий формат стажування залишає студентам можливість продовжувати навчання в комфортному режимі та самим організовувати стажування максимально ефективно.

Основні цілі, які переслідують організатори проєкту: покращити якість юридичної освіти, надати молодим талантам можливість зробити перші кроки у розвитку кар’єри та визначитись з її подальшим напрямком, отримати професійні навички та досвід, які знадобляться на початковому етапі роботи, підвищити рівень турботи про клієнтів, забезпечити ефективний аутстафінг юристів для клієнтів у майбутньому, а також сформувати кадровий резерв.

«Aequo Friends — це перше та єдине в своєму роді стажування для студентів юридичних факультетів. Для нас цей проект на межі освіти та інновацій. Формат довів свою актуальність і ефективність під час пандемії. Онлайн формат стажування дає свободу ефективно використовувати свій час, поєднуючи навчання та стажування, відкриває можливості для студентів, які навчаються в інших містах. Ви можете вчитися на четвертому курсі в Одеській юридичній академії або проходити навчання за програмою LLM в Сполучених Штатах Америки. Немає необхідності кудись їхати. Просто введіть логін, пароль — і ви вже на стажуванні», — коментує Анна Бабич, партнерка Aequo.

Онлайн-стажування AEQUO Friends було засновано у 2017 році. За цей час 766 студентів подали заявки на участь у стажуванні. 39 студентів було прийнято на стажування. За результатами успішного проходження програми 11 учасників стажуваня приєдналися до штату Aequo.

В 2018 році проєкт AEQUO Friends було відзначено престижним міжнародним рейтингом FT Innovative Lawyers у категорії «Управління та розвиток талантів» (Managing and Developing Talent).