Aequo консультує ряд кредиторів у зв'язку з реструктуризацією багатомільйонних кредитних ліній, наданих одній з провідних компаній автомобільної галузі України

27 Січня 2017

Aequo виступила юридичним радником Portigon AG (Дюссельдорф, Німеччина), UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. (Прага, Чеська Республіка) та інших кредиторів у процесі реструктуризації багатомільйонних кредитних ліній, наданих одній з провідних компаній автомобільної галузі України.

Зокрема, юристи Aequo консультували кредиторів у зв'язку з можливими процедурами звернення стягнення як в Україні, так і за її межами, брали участь в узгодженні нових умов погашення заборгованості, підготовці документів щодо реструктуризації, а також контролювали виконання попередніх умов для реструктуризації. Після завершення транзакції команда банківського та фінансового права Aequo надала юридичний висновок на користь кредиторів.

«Це була комплексна та складна реструктуризація, в якій було задіяно багато учасників з обох сторін та яка вимагала тривалих переговорів. Водночас вона підтверджує виняткову юридичну експертизу команди практики реструктуризації Aequo. Ми були раді супроводжувати угоду, що сприяє зміцненню довіри до української економіки», – коментує Юлія Кирпа, партнер, керівник практики банківського та фінансового права, Aequo.

Угоду супроводжував старший юрист Богдан Дмуховський, під керівництвом партнера та керівника практики банківського та фінансового права Юлії Кирпи.

Юридична фірма Allen & Overy виступила юридичним радником з усіх питань англійського, німецького та чеського права, пов'язаних з реструктуризацією.