Aequo оголошує про розширення управлінської команди

08 Листопада 2018

Aequo рада повідомити про призначення старших юристів Богдана Дмуховського та Михайла Лукашенка на посаду радників.

Богдан Дмуховський, радник, практика банківського та фінансового права, ринків боргового капіталу, володіє значним досвідом консультування компаній фінансового сектору, в тому числі банків, міжнародних платіжних систем, страхових компаній, професійних учасників фондового ринку, щодо питань надання різноманітних фінансових послуг та питань корпоративного права. Він отримав відмінний досвід у супроводженні складних міжнародних угод на ринках боргового капіталу, угод злиттів та поглинань у фінансовому секторі та у проведенні юридичного аудиту компаній фінансового, фармацевтичного, енергетичного секторів та в секторі комерційної нерухомості. Богдан також є компетентним в питаннях проектного фінансування, цінних паперів, похідних фінансових інструментів (деривативів) та корпоративного управління. Богдан отримав диплом магістра у сфері цінних паперів та фінансового регулювання у Центрі права Університету Джорджтаун (м. Вашингтон, округ Колумбія). Крім того, він є членом Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк і допущений до практики у штаті Нью-Йорк.

Михайло Лукашенко, радник, практика корпоративного права/злиттів та поглинань, ринків акціонерного капіталу, спеціалізується на угодах злиття та поглинання, прямих інвестиціях та угодах міжнародного фінансування. Основні сфери його діяльності включають транскордонні операції, в тому числі угоди на ринку акціонерного капіталу, юридичний аудит та питання реструктуризації боргових зобов’язань, а також комплексні регуляторні питання в галузі фінансів, включаючи валютний контроль та регулювання операцій з цінними паперами. Михайло, зокрема, фокусується на супроводженні фондів прямих інвестицій та консультуванні з питань інвестування у різних секторах, включаючи агробізнес, нерухомість та телекомунікації. Михайло отримав диплом магістра міжнародного бізнес права в Центральноєвропейському університеті в Будапешті. Авторитетні міжнародні довідники BestLawyers і TheLegal 500 рекомендують його як одного з провідних юристів України.

Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo, коментує: «Ми дуже раді вітати Богдана та Михайла у нашій управлінській команді. Вони – виняткові професіонали, значний внесок і відданість справі яких сприяли їхньому заслуженому підвищенню. Ми вважаємо, що розширення управлінської команди забезпечить подальше надання першокласних послуг і підтримання Aequo статусу провідної юридичної фірми в Україні. Дане розширення також є важливою частиною стратегії довгострокового зростання фірми, що ґрунтується на турботі про клієнтів, індустріальному фокусі та інноваціях».