AEQUO – переможець премії The Lawyer European Awards 2018 у номінації «Угода року в сфері енергетики та інфраструктури в Європі»

19 Березеня 2018

AEQUO названа переможцем премії The Lawyer European Awards 2018 у номінації «Угода року в сфері енергетики та інфраструктури в Європі». Церемонія нагородження відбулася 15 березня 2018 року в готелі Grange Tower Bridge у Лондоні. У церемонії взяли участь понад 350 керуючих та старших партнерів юридичних фірм з усієї Європи.

Це також велика перемога для України, оскільки AEQUO увійшла до числа фіналістів у сфері енергетики та інфраструктури разом із провідними в даному секторі економіки міжнародними юридичними фірмами, такими як Bird & Bird, Broseta, Freshfields Bruckhaus Deringer, Herbert Smith Freehills, SRS Advogados, Watson Farley & Williams.

Премія The Lawyer European Awards була ініційована авторитетним британським виданням Тhe Lawyer, яке оцінює юридичні фірми в Європі, що демонструють стратегічне бачення, високу культуру партнерських відносин, відмінні фінансові показники та зростання, незмінно високу якість юридичних послуг, а також визначні результати у розвитку персоналу.

Більш детальну інформацію про переможців цього року можна переглянути за посиланням.