Aequo – переможець «Юридичної премії 2019 року» у двох номінаціях

10 Червня 2019

7 червня 2019 року в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшла урочиста церемонія нагородження найкращих юристів України – «Юридична премія 2019 року». Юридична премія заснована тижневиком «Юридична практика» і вважається в Україні юридичним Оскаром.

Aequo здобула дві нагороди Legal Awards 2018:

  • Юридична фірма року з арбітражної практики,

  • Юридична фірма року в ІТ-сфері.

Aequo була номінована на звання Юридичної фірми року, а також Юридичної фірми року в агросфері, сфері банківського/фінансового права, боргової реструктуризації, інтелектуальної власності, конкурентного права, корпоративного права, медицини та фармацевтики. Партнер Олександр Мамуня увійшов до списку фіналістів у номінації «Найкращий юрист з інтелектуальної власності», партнер Юлія Кирпа – у номінації «Найкращий юрист у сфері банківського/фінансового права», а радник Сергій Денисенко – у номінації «Найкращий юрист з конкурентного права».

Нагороди були вручені у 46 номінаціях. Критерії відбору переможців включають досягнення юридичної фірми на ринку юридичних послуг України, значущі угоди та судові справи, фінансові показники, наявність крупних українських і зарубіжних клієнтів, участь партнерів в управлінні юридичною фірмою, громадська та pro bono діяльність.