Aequo посилює команду практики інтелектуальної власності приєднанням Анни Прохорової

28 Березеня 2019

ЮФ Aequo рада повідомити про зміцнення практики ІВ. До команди практики фірми приєдналась Ганна Прохорова, старший юрист.

«Ми раді, що Ганна приєднується до нашої команди. У відповідь на постійно зростаючий попит клієнтів на наші послуги у сфері ІВ та відповідно до наших стратегічнимх пріоритетів – турбота про клієнтів, індустріальний фокус та інновації – Aequo продовжує посилювати свої практики. Ми впевнені, що завдяки своїй глибокій експертизі та успішному досвіду роботи над знаковими проектами Ганна зробить цінний внесок у розвиток нашої практики»,– коментує Олександр Мамуня, партнер, керівник практик інтелектуальної власності та вирішення спорів.

«Вже понад 12 років інтелектуальна власність є невід'ємною частиною моєї професійної діяльності. У поєднанні з різними галузями спеціалізації колег, мій досвід стане корисним при наданні комплексних юридичних консультацій нашим клієнтам. Для мене велика честь приєднатися до команди визнаних професіоналів, які прагнуть надавати послуги високого професійного рівня для своїх клієнтів», – коментує Ганна Прохорова.

Ганна Прохорова практикує у сфері інтелектуальної власності з 2006 року. Вона консультує міжнародні та українські компанії з широкого кола питань, пов'язаних з формуванням довгострокової стратегії охорони і захисту бренду, зокрема, торговельних марок, промислових зразків, об'єктів авторського права, а також із захистом від недобросовісної конкуренції. Вона неодноразово супроводжувала транзакції з придбання та продажу компаній, які володіють правами на цінну інтелектуальну власність у різних галузях економіки, включаючи підготовку угод про передачу прав, ліцензійних угод, а також договорів франчайзингу. Як адвокат Ганна бере участь в ряді судових процесів, представляючи інтереси власників відомих брендів в Україні. Вона також займається питаннями авторського права і консультує клієнтів з широкого кола юридичних і бізнес-питань, пов'язаних з мистецтвом.

Ганна проходила різні курси та є випускницею авторитетних міжнародних установ, включаючи Інститут культури Сотбі, Академію ВОІВ та Гаазьку академію міжнародного права. Вона також була учасницею відомих українських проектів, таких як бізнес-акселератор «I CAN» і першої всеукраїнської програми професійного розвитку адвокатів «Адвокат майбутнього». Ганна часто виступає в якості лектора з різних питань інтелектуальної власності. Крім того, вона має великий досвід викладання в українських інститутах і бере активну участь в робочих групах громадських організацій із захисту прав інтелектуальної власності.