Aequo представила інтереси великого українського медіа-холдингу в МКАС при ТПП РФ

14 Квітня 2015

ЮФ Aequo захистила інтереси кіпрської дочірньої компанії великого українського медіа-холдингу в арбітражному провадженні в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації в суперечці з відомим російським продюсерським центром. У зазначеному спорі були пред'явлені основний і зустрічний позови стосовно виконання та стягнення штрафних санкцій за договором про права на художній фільм на загальну суму вимог більше 4 млн дол. США.

Завдяки зусиллям і конструктивної позиції юридичних радників, у ході розгляду справи арбітражним судом сторонам вдалося досягти порозуміння по ключових спірних позиціях і вирішити спір мировою угодою на взаємовигідних умовах.

«Дана справа була унікальною з огляду на те, що договір, з якого виникли спірні правовідносини, є змішаним і містить у собі ліцензійну угоду, а також елементи міжнародної купівлі-продажу товарів і послуг. При цьому, застосуванню підлягало російське право» – зазначив партнер юридичної фірми Aequo Олександр Мамуня.

Павло Бєлоусов, радник Aequo, так прокоментував результат арбітражного розгляду: «На мою думку, вміння знаходити компроміси і врегулювати суперечки в позасудовому порядку за допомогою переговорів і/або мирової угоди свідчить про рівень «цивілізованості» бізнесу і проактивного підходу, при якому виграють усі, в чому також чимала заслуга юридичних радників обох сторін».

Інтереси клієнта в засіданні МКАС при ТПП РФ і світових переговорах з опонентом представляла команда практики вирішення спорів ЮФ Aequo у складі адвокатів Олександра Мамуні, Павла Бєлоусова та Мирослави Савчук.