Aequo представляє ребрендинг Aequo Friends 2021 та розпочинає набір на п’яту хвилю інноваційного стажування для юристів

02 Лютого 2021

Юридична фірма Aequo представляє ребрендинг Aequo Friends та оголошує про старт набору на п’яту хвилю онлайн-стажування для юристів.

Стажування розраховано на студентів останніх курсів юридичних факультетів українських вищих навчальних закладів, а також на студентів, які навчаються за кордоном, але планують повернутися на роботу в Україну. Для того щоб стати стажером Aequo Friends, необхідно пройти тестування – комп’ютерну гру-квест – на сайті friends.aequo.ua та інтерв’ю з менторами – радниками та старшими юристами Aequo.

Із 2020 року набір на стажування проходить двічі на рік. Тривалість стажування – 4 місяці. Протягом цього часу студенти взаємодіятимуть з менторами за допомогою онлайн-платформи, отримуючи завдання та зворотній зв'язок. При цьому студент може самостійно обирати завдання за видами робіт та практиками, що допоможе отримати досвід та зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання в гнучкому та комфортному для них режимі й самостійно організовувати своє стажування максимально ефективно та зручно.

Досвід від роботи з Aequo Friends є ключовим елементом успіху програми, важливою частиною якого є візуальний стиль і зручність користування на всіх етапах стажування: від подачі заявки до наповненням програми. Оновлений дизайн точніше передає філософію програми – максимальна зручність та свобода вибору. Над ребрендингом працювала дизайн компанія Метод Бюро.

«Ребрендинг втілює наше прагнення забезпечити найкращий досвід і постійне вдосконалення програми стажування. Щиро радію, що зокрема завдяки співпраці з Глобальним договором ООН у стажерів з’явиться можливість стати частиною команди, яка працює над важливими pro bono проєктами», – коментує Анна Бабич, партнерка Aequo.

«Пишаємось допомагати колегам втілювати сучасні принципи проєктування досвіду та тримати для країни міжнародний статус однієї з найінноваційніших фірм Європи за версією FinancialTimes. Поки  рідкісний приклад розуміння ролі дизайну для бізнесу та тому ще більш цінний для нас», – Володимир Кадигроб, засновник дизайн компанії Метод Бюро.

«Проєкт AEQUO Friends покриває одразу декілька Цілей сталого розвитку: Якісну освіту (Ціль 4), Зменшення нерівності (Ціль 10). Він показує, як бізнес може впливати на вирішення глобальних викликів у своїй операційній діяльності. Включення у стажування принципу pro bono сприяє створенню цінностей у молоді, вчить бути корисним не лише бізнесу, а значно ширшому колу реціпієнтів», – говорить Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

Онлайн-стажування Aequo Friends розпочало роботу в 2017 році. За цей час було проведено чотири хвилі стажування: 770 студентів взяли участь у конкурсі, 54 були прийняті на стажування. За результатами успішного проходження програми кожен четвертий стажер приєднується до команди фірми. Студенти із 30+ вишів України, Німеччини, США, Нідерландів, Великої Британії, Польщі, Литви подали заявки на стажування у 2017-2020.

У 2018 році проєкт AEQUO Friends було відзначено престижним міжнародним рейтингом FT Innovative Lawyers у категорії «Управління та розвиток талантів» (Managing and Developing Talent). У 2020 році онлайн-стажування AEQUO Friends було представлено в Добровільному огляді щодо прогресу бізнесу у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР), підготовленому Глобальним договором ООН в Україні.