Aequo опублікувала Звіт зі сталого розвитку 2022-2023

10 Жовтня 2023

Aequo опублікувала Звіт зі сталого розвитку, де продемонструвала прогрес, досягнутий фірмою за період із 1 січня 2022 року до 30 червня 2023 року.

У звіті висвітлено найкращі практики ESG, впроваджені фірмою у звітній період, а також її участь і внесок у відновлення України.

З лютого 2022 року «фокус нашої ESG-стратегії змінився. У пріоритет вийшли турбота і відповідальність, у широкому сенсі, – особливо перед командою, клієнтами, нашими захисниками і тими, хто постраждав від війни. Ми усвідомлюємо свою відповідальність за відбір проектів та свою участь у відбудові країни», – зазначив Олексій Філатов, старший партнер і керівник практики вирішення спорів Aequo.

Звіт підтвердив зобов'язання Aequo як активного учасника Глобального договору ООН (ГД ООН) дотримуватися десяти принципів у сферах захисту прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Нагадаємо, Aequo стала першою національною юридичною фірмою, яка приєдналася до ГД ООН ще у 2018 році, а у 2021 році випустила Звіт зі сталого розвитку, надихнувши український юридичний ринок наслідувати її приклад і впроваджувати подальші дії в цьому напрямку.

Відбудова України – це тривалий і системний процес, і Aequo прагне відігравати ключову роль у цьому перетворенні країни. Цей шлях вже розпочався: уряд, бізнес та громадянське суспільство щоденно співпрацюють задля побудови кращого майбутнього, і наша фірма є активним учасником цих колективних зусиль – Aequo є юридичним партнером відновлення країни.

Наша фірма постійно демонструє здатність бути рушійною силою позитивних перетворень, ініціюючи дискусії, формуючи порядок денний, передбачаючи майбутні тенденції і продовжуючи робити свій внесок до подальшого процвітання наших клієнтів уже сьогодні. У грудні 2022 року Aequo підписала Меморандум про спільні антикорупційні дії в Україні в рамках Глобального договору ООН, а в червні 2023 року фірма стала одним із підписантів Ukraine Business Compact 2023, щоб посилити підтримку бізнес-спільнотою миру в країні та сформулювати спільні очікування щодо успіху зусиль з відновлення.

Ознайомитися зі Звітом Aequo зі сталого розвитку 2022-2023 можна за цим посиланням.