Aequo стала учасником Глобального договору ООН

15 Серпня 2018

Aequo рада приєднатися до Глобального договору Організації Об'єднаних Націй (ООН) – найбільшої міжнародної ініціативи ООН для бізнесу в сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та сталого розвитку, яка включає в себе понад 9800 компаній з більш ніж 160 країн. Заснований у 2000 році, Глобальний договір об'єднує компанії, агентства ООН, трудові та громадські організації з метою підтримки 10 принципів у сфері прав людини, трудових відносин, навколишнього середовища та протидії корупції.

Завдяки впровадженню принципів Глобального договору в свою стратегію, політики та процедури, а також підтриманню відповідної корпоративної культури, Aequo вже отримала міжнародне визнання за свої ініціативи у сфері КСВ.

Денис Лисенко, керуючий партнер, прокоментував: «Ми дуже раді стати учасником Глобального договору ООН. Дане приєднання зміцнює прихильність Aequo сталому розвитку та верховенству права, які лежать в основі наших візії, місії та стратегічних цілей. Ми готові робити Глобальний договір ООН та його принципи частиною культури і повсякденної діяльності нашої юридичної фірми, а також брати участь у спільних проектах, що сприяють досягненню цілей Організації Об'єднаних Націй у галузі сталого розвитку».

«В Aequo ми прагнемо постійно покращувати нашу практику ведення бізнесу відповідно до Договору. Наша мета – розуміти потреби наших клієнтів, забезпечувати найвищу якість і перевершувати їх очікування. Досягти цього можливо лише розділяючи загальні цінності та прагнучи використовувати ресурси провідної юридичної фірми в Україні, щоб зробити свій позитивний внесок у розвиток бізнес-спільноти та суспільства в цілому», – прокоментувала Анна Бабич, партнер.

Детальніша інформація доступна за посиланням: www.unglobalcompact.org.