AEQUO увійшла в ТОП-5 провідних юридичних фірм України 2017 року за результатами рейтингу видання «Юридична практика»

13 Грудня 2017

За результатами оприлюднених 11 грудня 2017 року підсумків Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2017 року», що проводить газета «Юридична практика», юридична фірма AEQUO отримала високу оцінку і увійшла в ТОП-5 юридичних фірм в Україні, піднявшись на одну позицію у порівнянні з результатами дослідження у 2016 році.

Крім того, AEQUO увійшла в ТОП-5 рейтингу визнання юридичних фірм, а також у ТОП-5 в наступних практиках і індустріях: банківське та фінансове право, ДПП та взаємодія з держорганами, інтелектуальна власність, інформаційні технології, конкурентне право, корпоративне право, злиття та поглинання, а також нерухомість та будівництво.

«Для нас велика честь вже протягом трьох років посідати провідні позиції в рейтингу видання «Юридична практика». Щорічний прогрес у даному рейтингу свідчить про правильність обраних нами стратегічних пріоритетів – турботи про клієнтів, індустріального фокусу та інновацій. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру, співробітникам за відмінну роботу і колегам по цеху і виданню «Юридична практика» за високе визнання», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер AEQUO.

Спецвипуск «50 провідних юридичних фірм України 2017 року» надає вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм, які практикують в Україні, та являє собою повноцінний Гід по ринку юридичних послуг для великого бізнесу. Щорічне дослідження проводиться з 1997 року і включає ряд рейтингів, що визначають найкращі юрфірми за доходністю, числом юристів, фінансовою ефективністю, рівнем визнання серед колег.