Aequo знову серед найкращих юридичних фірм в сфері міжнародного арбітражу за версією GAR 100 2019

09 Квітня 2019

Aequo знову увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу за версією щорічного рейтингу провідного спеціалізованого видання Global Arbitration Review – The GAR 100 2019 (12-те видання).

Практика міжнародного арбітражу фірми під керівництвом партнера Павла Бєлоусова включає керуючого партнера Дениса Лисенка та партнера Олександра Мамуню. Серед найвизначніших проектів команди – неодноразовий захист інтересів Нафтогазу в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма (SCC) у спорах проти російської державної газової компанії «Газпром» стосовно довгострокових контрактів на постачання і транзит газу.

Відповідно до GAR 100, «Aequo здобула репутацію надійної юридичної фірми з унікальною експертизою у вирішенні знакових спорів у нафтогазовій галузі в Україні».

Клієнти також відзначають команду фірми та називають Aequo «провідною українською юридичною фірмою» у сфері арбітражу та на енергетичному ринку. Один з них рекомендує Павла Бєлоусова як вражаючого професіонала, який «завжди в курсі всіх подій та проблемних питань в енергетичній сфері України» і «бере безпосередню участь в усіх проектах, доручених фірмі».

GAR 100 – авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, рекомендовані за результатами дослідження у сфері міжнародного арбітражу, а також надає масштабний якісний аналіз практик міжнародного арбітражу з усього світу.

Більш детальна інформація доступна за посиланням.