FT Innovative Lawyers рекомендує Aequo у категорії вирішення спорів

11 Жовтня 2017

Aequo – єдина юридична фірма в Україні, яка вже третій рік поспіль входить до рейтингу найбільш інноваційних фірм Європи за версією FT Innovative Lawyers.

Цього року Aequo рекомендована у категорії вирішення спорів за успішний захист інтересів компанії Forbes: «Американське видання Forbes виграло справу в міжнародному арбітражі проти свого ліцензіата в Україні у зв'язку з обвинуваченнями в порушенні останнім принципів редакційної незалежності медіа групи».

Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers 2017 відбулася у Музеї природознавства (Natural History Museum) у Лондоні 4 жовтня 2017 року. Цього року було подано рекордну кількість заявок на участь – 1006, завдяки чому на сьогоднішній день даний рейтинг є найбільш конкурентним.

За одинадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers був визнаний одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі від понад 400 унікальних юридичних фірм та понад 400 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн.

Повна версія дослідження FT доступна за посиланням: https://www.ft.com/reports/innovative-lawyers.