Aequo визнано серед найкращих юридичних фірм у патентному праві в IAM Patent 1000 2024

12 Червня 2024

Міжнародний довідник IAM Patent 1000 високо рекомендує Aequo у своєму виданні 2024 року, відзначаючи значний досвід у веденні складних справ, великий послужний список і широке портфоліо проєктів із різних галузей промисловості.

Дослідники відзначають «винятковий професіоналізм і досвідченість» керівниць практики – партнерок Тетяни Кудрицької та Наталії Дрюк. Особливо підкреслюється їхня робота у сфері судових спорів. У дослідженні підкреслюється «практичний підхід і тісна співпраця» Тетяни з клієнтами, завдяки якому вона «краще розуміє їхні потреби та послідовно відстоює їхні патентні права та захищає їх». Наталія здобула чимало перемог у складних і прецедентних патентних справах, тому «є популярним вибором для тих, хто бере участь в особливо складних та перших у своєму роді спорах».

Цього року у лістингу дебютувала Ірина Сердюк, патентна повірена. Лістинг відзначив її роботу над складними проєктами із реєстрації та управління правами інтелектуальної власності для українських і міжнародних клієнтів.

 

Рейтинговий міжнародний довідник IAM Patent 1000 відзначає тільки ті фірми та юристів, які досягли значних успіхів у патентному праві.