IFLR1000 2016 рекомендує Aequo у сфері енергетики та інфраструктури

17 Травня 2016

Юридична фірма Aequo високо рекомендована у сфері енергетики та інфраструктури в Україні згідно з нещодавно опублікованим авторитетним професійним рейтингом International Financial Law Review (IFLR) 1000 2016.

Видання високо оцінило сильну команду практики енергетики та інфраструктури: «Aequo має значний досвід у вирішенні спорів у нафтогазовій галузі, а також виступає юридичним радником компаній, які займаються морськими перевезеннями, та представників авіаційної галузі. Більша частина останніх визначних проектів фірми – вирішення спорів в енергетичному секторі. Команда виступає юридичним радником з українського права, представляючи інтереси клієнта у судах та міжнародних арбітражах в Україні та за кордоном».

Клієнти в енергетичному секторі дають найвищу оцінку команді Aequo, відзначаючи «відмінну взаємодію, правильне ставлення та високий рівень кваліфікації».

«Ми високо цінуємо результати даного рейтингу, тому що Aequo – юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, а енергетика та інфраструктура – серед наших пріоритетних напрямків. Ми щиро вдячні клієнтам за довіру, а також нашим колегам за їхню самовідданість, клієнтоороєнтованість та експертизу. Для нас також велика честь отримати визнання наших колег по цеху», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер.

Міжнародне рейтингове видання IFLR1000 спеціалізується на аналізі юридичного ринку у сферах фінансового та корпоративного права. Дані рейтингу ґрунтуються на рекомендаціях корпоративних юристів, що працюють у фінансових установах та компаніях зі світовим ім’ям, а також на рекомендаціях провідних юристів у різних галузях права. Також факторами для визначення лідерства у тій чи іншій практиці є: складність угоди, інноваційний підхід, якість юридичної консультації та досвід супроводження транскордонних операцій.