ЮФ Aequo приєдналася до Американської торгівельної палати в Україні

03 Квітня 2015

Юридична фірма Aequo має за честь повідомити, що з кінця березня 2015 року стала повноправним членом Американської торгівельної палати в Україні, основною метою якої є об’єднання провідних компаній та організацій в Україні та надання платформи для ефективного спілкування, обміну інформацією і досягнення спільних цілей, а також встановлення справедливих та прозорих правил ведення бізнесу в Україні та сприяння її інтеграції до світового співтовариства.

«Вступ до Американської торгівельної палати в Україні – важливий крок для ЮФ Aequo, який демонструє, що наша фірма розділяє місію та цінності Палати: сприяти залученню інвестицій та розвитку підприємництва в Україні», – підкреслив Денис Лисенко, керуючий партнер ЮФ Aequo.

Американська торгівельна палата розпочала свою діяльність в Україні в 1992 році і на сьогодні є однією з найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій серед бізнес-асоціацій, що діють в Україні. Компанії-члени Палати - стратегічні та інституційні інвестори з різних регіонів та більш ніж 50 країн світу, включаючи Північну Америку, Європу, Азію, з найбільшим обсягом прямих іноземних інвестицій у ринок України.