ЮФ Aequo увійшла до числа фіналістів престижної міжнародної премії FT Innovative Lawyers Awards Europe 2015

20 Серпня 2015

Aequo увійшла до числа фіналістів престижної міжнародної премії Financial Times (FT) Innovative Lawyers Awards Europe 2015 у двох номінаціях:

  • Найінноваційніший юрист року – Юлія Кирпа, партнер, керівник практики банківського та фінансового права;

  • Найінноваційніша юридична фірма у сфері фінансового права – інтегровані юридичні стратегії та рішення у рамках ініціатив, спрямованих на розвиток сталої, надійної банківської системи, критично важливої для політичної й економічної стабільності України.

«Для нової фірми це значне досягнення і велика честь. Ми дуже високо цінуємо визнання Financial Times, яке є підтвердженням новаторського підходу Aequo, надзвичайно важливого для успіху наших клієнтів. Ми раді, що самовіддана і наполеглива робота, а також інноваційний підхід команди були високо оцінені», – відмітила Юлія Кирпа, партнер, керівник практики банківського і фінансового права, AEQUO.

«Ця номінація підтверджує правильність обраної нами стратегії – сфокусуватися на передових рішеннях і високому рівні турботи про клієнта. Більше того, оскільки Aequo є єдиною юридичною фірмою з головним офісом у нашому регіоні, яка була номінована на FT Innovative Lawyers Awards 2015, ми твердо переконані, що це також велике досягнення для України, яке посилює позитивний імідж нашої країни», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер, AEQUO.

Церемонія нагородження FT Innovative Lawyers 2015 Awards відбудеться 1 жовтня 2015 року у Музеї природознавства (Natural History Museum) в Лондоні. За десять років свого існування рейтинг FT Innovative Lawyers Report був визнаний одним з найпрестижніших юридичних рейтингів в Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. FT Innovative Lawyers Report є унікальним дослідженням юридичної індустрії. На сьогодні це єдиний рейтинг у світі, який оцінює інновації в юридичному бізнесі. В основі рейтингу і кожної премії лежать глибокі дослідження і ретельна робота журналістів. Цього року юридичні фірми і внутрішньокорпоративні юридичні департаменти з усієї Європи подали 513 заявок на участь.