Aequo консультує Cameco Corporation щодо угоди вартістю 7,875 млрд дол. США

Aequo виступила юридичним радником Cameco Corporation, одного з найбільших світових постачальників уранового палива для атомної енергетики, з питань українського права, щодо стратегічного партнерства з Brookfield Renewable Partners разом з інституційними партнерами з метою придбання Westinghouse Electric Company в рамках угоди вартістю 7,875 млрд дол. США з очікуваною вартістю власного капіталу в розмірі 4,5 млрд дол. США, що відповідно до скоригованих умов завершення угоди розподіляються між партнерами-набувачами на пропорційній основі.

Cameco бенефіціарно володітиме часткою 49% Westinghouse, а Brookfield Renewable разом зі своїми інституційними партнерами бенефіціарно володітиме часткою 51%. 

Westinghouse Electric Company формує майбутнє енергетики без викидів вуглецю, надаючи безпечні, інноваційні ядерні технології для енергетичних систем в усьому світі. У 1957 році Westinghouse реалізувала перший у світі промисловий ядерний реактор з охолодженням водою під тиском, а технологія компанії є основною для майже половини світових діючих атомних електростанцій. 

Обсяг послуг Aequo включає проведення комплексного юридичного аудиту активів та діяльності об’єкта придбання в Україні, надання юридичних консультацій з регуляторних питань та участь у підготовці транзакційних документів.

Клієнт: CAMECO CORPORATI
Індустрія: Енергетика та природні ресурси
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Злиття та поглинання, Оподаткування та митне право