Aequo консультувала групу Cropio стосовно продажу бізнесу Syngenta

AEQUO виступила юридичним радником агротехнологічної компанії Cropio Group стосовно продажу всього свого бізнесу компанії Syngenta – одній з найбільших світових сільськогосподарських компаній, в якій працює 28 000 людей у 90 країнах.

Cropio Group заснована в 2014 році і має представництва більш ніж в 50 країн світу, та орієнтована, в першу чергу, на Східну Європу. Після продажу Cropio Group залишиться самостійною компанією у складі Syngenta. Cropio пропонує IT-рішення для управління сільськогосподарськими угіддями, що в даний час використовується для близько 10 мільйонів гектарів культур. Програмне забезпечення Cropio дає можливість візуалізації, зберігання записів та відстеження стану обладнання.

Команда AEQUO надала комплексну юридичну підтримку групі Cropio з усіх питань українського права, включаючи структурування транзакції, складання та узгодження транзакційної документації та завершення процесу продажу.

"Ми вдячні Cropio Group за можливість стати частиною цієї знакової угоди, яка підтверджує зацікавленість інвесторів у східноєвропейських продуктових IT-компаніях", – коментує Богдан Дмуховський, радник, який керував командою AEQUO.

Клієнт: «CROPIO GROUP»
Індустрія: Агробізнес
Практика: Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право