Aequo консультує BlaBlaCar в угоді з придбання компанії Octobus

Aequo виступила юридичним радником BlaBlaCar в угоді з придбання української компанії Octobus, яка розробила найсучаснішу систему управління запасами для автоматизації автобусних пасажирських перевезень.

BlaBlaCar — найбільша у світі платформа для поїздок, заснована на спільноті людей, що  дозволяє більше ніж 90 млн користувачів подорожувати  по 22 країнам світу. BlaBlaCar використовує технології, щоб заповнити вільні місця в дорозі, об’єднуючи користувачів, які шукають поїздки з попутниками або на автобусі, і роблячи поїздки більш доступними та зручними. BlaBlaCar щорічно скорочує викиди CO2 на 1,6 млн тонн і об’єднує більше ніж 120 млн людей. 

«Це визначна угода для українського технологічного сектору. Ми раді консультувати BlaBlaCar в рамках проєкту, який допомагає розширити можливості компанії. Проєкти, в яких талановиту команду українців підтримують такі лідери ринку, як BlaBla Car, дійсно надихають», –коментує Анна Бабич, партнерка, керівниця практики M&A, Aequo, яка очолювала проєкт.

Клієнт: BlaBlaCar
Індустрія: Технології та комунікації
Практика: Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право