Aequo радник Adama, BASF, Bayer

Проєкт об'єднує найбільших міжнародних виробників пестицидів, таких як Adama, Arysta, BASF, Bayer, FMC, Nufarm, Summit Agro Ukraine, Syngenta (члени Асоціації), які спільно мають понад 60% частки на українському ринку пестицидів.

Наскільки нам відомо, це перший проєкт в Україні, коли вся галузь об’єдналася, щоб добровільно збирати та утилізувати тару від використаних пестицидів, забезпечуючи таким чином безпечніше, ефективніше та відповідальніше поводження з нею. Отже, проєкт допоможе зменшити обсяги відходів і сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в Україні.

Команда Aequo надала вичерпні юридичні консультації щодо потенційних антимонопольних та інших регуляторних ризиків проєкту, можливого їх зменшення та розробки стратегії належного впровадження проєкту. Ми представляли найбільших міжнародних виробників пестицидів в Антимонопольному комітеті Україні. Незважаючи на суттєві ринкові частки виробників, команді Aequo вдалося домогтись отримання дозволу на узгодженні дії після проведення поглиблиного аналізу ринку Комітетом.

Клієнт: ADAMA, BASF, BAYER
Індустрія: Агробізнес, Взаємодія з державними органами
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Охорона довкілля