AEQUO Friends 2019: другу хвилю онлайн-cтажування для юристів розпочато

12 Березеня 2019

11 березня 2019 року Aequo оголосила про старт другої хвилі AEQUO Friends – першої програми онлайн-стажування української юридичної фірми. Одна з головних цілей цієї інноваційної платформи – надати молодим талантам можливість зробити перші кроки в розвитку кар’єри, набуваючи професійні навички та отримуючи досвід у різних практиках. Крім того, програма допомагає підвищити рівень турботи про клієнтів та сприяє забезпеченню ефективного аутстафінгу юристів для клієнтів у майбутньому.

142 заявки від студентів 32 провідних університетів, які проживають як в Україні, так і закордоном (Данія, Литва, США), були подані на участь у проекті. Після декількох етапів відбору, які складалися з онлайн-тестування та зустрічей «Кава з ментором», 14 найкращим та найперспективнішим студентам було запропоновано стати новими AEQUO Friends – учасниками другої хвилі програми стажування.

Протягом шести місяців студенти будуть взаємодіяти з менторами за допомогою онлайн платформи, отримуючи завдання і зворотний зв'язок. При цьому, студент зможе обирати завдання за видами робіт і практиками, що допоможе зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар'єри в юриспруденції, отримувати досвід, працюючи над знаковими проектами, і стати членом спільноти AEQUO Friends. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання в комфортному режимі й самим організовувати своє стажування максимально ефективно.

«Перша хвиля стажування стала чудовою можливістю як для студентів, які мали змогу отримати безцінний практичний досвід, не перериваючи навчання, так і для Aequo, якій вдалось покращити свої бізнес процеси та підвищити ефективність завдяки підтримці AEQUO Friends. Вже другий рік поспіль онлайн-стажування викликало непідробний інтерес. Ми раді вітати студентів-юристів серед наших нових «друзів» та з нетерпінням чекаємо на успішну співпрацю», – коментує Анна Бабич, партнер Aequo.

«AEQUO Friends дає шанс спробувати свої сили в абсолютно різних сферах права, обирати найцікавіші завдання та отримувати цінний зворотний зв’язок від менторів – і для цього необхідно всього-на-всього мати доступ до мережі Інтернет», – коментує Марія Деречіна, учасниця першої хвилі стажування AEQUO Friends, яка наразі працює юристом в Aequo.