AEQUO оголошує про кадрове підвищення

21 Серпня 2015

ЮФ Aequo рада повідомити про призначення чотирьох старших юристів. На знак визнання відмінних результатів роботи та значних досягнень Денис Кульгавий, Євген Левіцький, Андрій Ніколаєнко та Мирослава Савчук призначені старшими юристами. Це підвищення свідчить про неухильне дотримання Aequo політики заохочувати високу якість роботи та забезпечувати кар'єрне зростання та професійний розвиток колег.

Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo, коментує: «Наша основна конкурентна перевага – наша сильна і згуртована команда. Саме самовіддана робота кожного сприяє постійному розвитку фірми, не зважаючи на непростий для нашої країни час. Aequo продовжує зростати, формувати сильну команду та інвестувати у таланти. Залучення в роботу та проактивний підхід новопризначених старших юристів зміцнюють наші сильні позиції на ринку та сприяють успіху наших клієнтів і нашої фірми».

Денис Кульгавий

Старший юрист, практика банківського та фінансового права, Aequo, має досвід консультування міжнародних та українських фінансових установ та корпоративних клієнтів з питань отримання фінансування на міжнародних та внутрішніх ринках, цінних паперів, різних регуляторних питань та реалізації механізмів забезпечення зобов’язань, а також реструктуризації заборгованості. Він також спеціалізується на проведенні комплексного юридичного аудиту у таких сферах як сільське господарство, інфраструктура і транспорт. Legal 500 2014 відзначає професійні досягнення Дениса Кульгавого у сфері банківського, фінансового права та ринків капіталу і називає його «висхідною зіркою» юридичної практики.

Євген Левіцький

старший юрист, практика вирішення спорів, Aequo, консультує українські та зарубіжні компанії з різних питань права власності, комерційного, корпоративного, банківського і міжнародного приватного права та міжнародного арбітражу. Він має значний досвід у сфері стягнення заборгованості на користь клієнтів, у тому числі шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки, а також за договорами поруки. Євген спеціалізується в галузі цивільного, комерційного та адміністративного процесів, процедурі банкрутства, а також на виконанні судових і арбітражних рішень. Він також займається кримінальними провадженнями, безпосередньо пов'язаними з господарськими і цивільними справами.

Андрій Ніколаєнко

Старший юрист, зареєстрований патентний повірений, практика інтелектуальної власності, Aequo. Його практика зосереджена на судових спорах щодо товарних знаків, патентів, авторських і суміжних прав та доменних імен. Він представляє інтереси клієнтів у кримінальних справах, пов'язаних з розповсюдженням контрафактної продукції у різних регіонах України. Андрій також має значний досвід у питаннях отримання правової охорони на товарні знаки і промислові зразки, передачі прав і ліцензування, а також управління портфелем ІВ. Його досвід включає в себе позасудове вирішення спорів у сфері ІВ.

Мирослава Савчук

старший юрист, практика вирішення спорів, Aequo, спеціалізується на міжнародному арбітражі і судових процесах з особливим фокусом на комерційних, корпоративних та податкових спорах. Вона має великий досвід представництва інтересів клієнтів у спорах з Антимонопольним комітетом України, податковими, митними та іншими контролюючими органами, а також визнання та виконання рішень іноземних судів та арбітражів. Мирослава також консультує щодо різних аспектів оподаткування, конкуренції та регулювання інвестицій в Україні.