Aequo – у найвищому ешелоні рейтингу The Legal 500 2018

13 Квітня 2018

Aequo рекомендована як фірма найвищого ешелону в 6 ключових практиках: банківське, фінансове право та ринки капіталу, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, M&A, нерухомість та будівництво, вирішення спорів і приватні клієнти, та високо рекомендована в практиках антимонопольного і конкурентного права, оподаткування та енергетики, за версією нещодавно опублікованого дослідження The Legal 500 Europe, Middle East and Africa. Партнери Денис Лисенко, Анна Бабич, Юлія Кирпа, Олександр Мамуня та радник Павло Бєлоусов увійшли до переліку провідних юристів згідно з дослідженням The Legal 500 EMEA 2018.

Четвертий рік поспіль практика банківського та фінансового права, ринків капіталу Aequo займає найвищу позицію в рейтингу. Дослідники рекомендують її як «найкращу практику, яка спеціалізується на питаннях фінансового права в Україні» і «демонструє комерційний підхід».

Клієнти високо оцінюють команду практики корпоративного, комерційного права та M&A як «вибір номер один серед українських юридичних фірм».

The Legal 500 відзначає Aequo як «вражаючого, молодого і сильного гравця у сфері судових спорів» завдяки експертизі команди практики вирішення спорів, а також рекомендує тямущого керівника практики міжнародного арбітражу Павла Бєлоусова, який «оперативно реагує на запити», та Олександра Мамуню, партнера, керівника практик інтелектуальної власності та вирішення спорів.

Команда практики інтелектуальної власності отримала найвищі рекомендації за «точність, орієнтацію на досягнення бізнес результатів, глибоку експертизу та досвід».

Провідні позиції в рейтингу займає також команда практики приватних клієнтів, яка консультує українських та зарубіжних заможних приватних осіб з різних питань управління власним статком, включаючи інвестування, філантропію, імміграцію, податкове та сімейне право.

Дослідники високо рекомендують команду практики нерухомості та будівництва Aequo, включаючи «експерта в області ведення переговорів» Юлію Кирпу, «видатного практика» Дениса Лисенка та юриста Михайла Сороку.

Команда практики антимонопольного та конкурентного права Aequo рекомендована рейтингом за «надання першокласних консультацій, оперативне реагування на запити та підхід, орієнтований на досягнення бізнес цілей» стосовно питань, пов'язаних з отриманням дозволів на концентрацію і в ході антимонопольних розслідувань.

Практика енергетики у складі Анни Бабич, «надійного і висококваліфікованого професіонала», Дениса Лисенка, який «має стратегічне мислення і значний досвід», та Юлії Кирпи також відзначена рейтингом.

Крім того, The Legal 500 високо рекомендує Дениса Лисенка та Василя Міщенка за експертизу в сфері оподаткування.

4 старші юристи відзначені у номінації «Юристи нового покоління»: Денис Кульгавий рекомендований у практиці банківського та фінансового права, ринків капіталу, Михайло Лукашенко – у практиці корпоративного, комерційного права та M&A, Євген Блок – у практиці антимонопольного та конкурентного права і Василь Міщенко – у практиці оподаткування.

Упродовж 29 років довідник The Legal 500 аналізує діяльність провідних юридичних фірм по всьому світу, проводячи комплексне щорічне дослідження для надання найактуальнішого бачення глобального ринку юридичних послуг. The Legal 500 оцінює сильні сторони юридичних фірм у більш ніж 100 юрисдикціях. Рейтинг ґрунтується на ряді критеріїв та відзначає команди практик, що надають найсучасніші та найінноваційніші консультації юрисконсультам. В основі дослідження – відгуки 300 000 клієнтів по всьому світу, анкети від юридичних фірм та інтерв'ю з провідними юристами, а також командою дослідників, що має безпрецедентний досвід роботи на юридичному ринку.