Aequo знову увійшла до числа найінноваційніших юридичних фірм Європи за версією FT Innovative Lawyers

05 Жовтня 2018

Aequo увійшла до числа 50 найінноваційніших юридичних фірм Європи згідно з результатами престижного щорічного рейтингу FT Innovative Lawyers 2018, опублікованого 5 жовтня 2018 року.

Крім того, Aequo відзначена в двох категоріях цього року:

  • Високо рекомендована в категорії «Управління комплексними та масштабними проектами» (Managing Complexity and Scale): Aequo «вивела ринок проблемних кредитів в Україні на міжнародний рівень завдяки розробці нових нормативно-правових актів, що забезпечують іноземним інвесторам доступ до українського ринку. Нові нормативно-правові акти передбачають кращий захист від корупційних схем у контексті зловживання політичною владою і службовим становищем заради отримання особистої вигоди, а також покликані допомогти Україні вийти з фінансової кризи 2014-2015 рр».

  • Рекомендована в категорії «Управління та розвиток талантів» (Managing and and Developing Talent): дослідники високо оцінили аутсорсингову платформу Aequo Friends, створену фірмою як «унікальна ініціатива розвитку талантів в Україні. Програма допомагає справлятися з непередбачуваними обсягами роботи та формуванням кадрового резерву».

Дослідники також відзначили роботу Aequo у зв'язку з супроводом угоди Dragon Capital щодо придбання бізнес-центрів "Прайм" і "Євразія", що знаходяться в центральній частині Києва.

Aequo – єдина юридична фірма в Україні, яка вже четвертий рік поспіль входить до рейтингу найінноваційніших фірм Європи за версією FT Innovative Lawyers.

За дванадцять років свого існування звіт FT Innovative Lawyers був визнаний одним із найпрестижніших юридичних рейтингів у Європі, а премії, що присуджуються в його рамках, по праву вважаються найбільш авторитетними на ринку. За останні десять років рейтинг оцінив інновації в юридичному бізнесі від понад 500 юридичних фірм та понад 550 юридичних департаментів з більш ніж 50 країн.