Команда юристів Aequo оголошує про кадрове підвищення

06 Серпня 2018

Aequo рада повідомити про призначення Михайла Сороки та Олександра Терещенка на посаду старших юристів.

Михайло Сорока має більш ніж 15-річний практичний досвід у сферах земельного права, нерухомості та адміністративного права. Він займається усіма питаннями практики нерухомості та будівництва, зокрема, проводить юридичну експертизу M&A-угод, судових спорів, інвестицій, здійснює оцінку ризиків та надає рекомендації щодо їх усунення. Він консультував інвестиційні фонди та рітейлерів з приводу придбання цінних об’єктів нерухомості, проводив юридичні аудити нерухомості та надавав юридичну підтримку забудовникам в питаннях проектування і будівництва.

Олександр Терещенко має значний досвід у консультуванні іноземних та вітчизняних компаній (у тому числі імпортерів, експортерів, виробників і дистриб'юторів) з питань міжнародної торгівлі (наприклад, заходів торговельного захисту, поставок і дистрибуції), митного, податкового та транспортного права, а також структурування транскордонних угод. Він також консультує низку міжнародних корпорацій, фондів прямого інвестування щодо питань антимонопольного та конкурентного права.

«Ми раді привітати Михайла та Олександра із заслуженим підвищенням. Вони обидва зарекомендували себе як компетентні професіонали, продемонстрували глибоку експертизу в своїх галузях права, незмінно надаючи першокласні послуги нашим клієнтам. Бажаємо їм успіхів та нових професійних досягнень», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.