Aequo консультує Dragon Capital в угоді про злиття Карлівського машинобудівного заводу з елеваторним напрямом Варіант Агро Буд

AEQUO виступила юридичним радником Dragon Capital, однієї з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, в угоді про злиття портфельної компанії Dragon Capital – KMZ Industries (ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод») – з елеваторним напрямком компанії ТОВ «Варіант Агро Буд».

Виробничі потужності об’єднаної компанії дозволятимуть виготовляти обладнання для 2 млн тонн зберігання на рік, а сукупний обсяг реалізації двох бізнесів в цьому році може досягти 1 млрд грн.

KMZ Industries (ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод») — провідний постачальник комплексних рішень для галузі зберігання та обробки зерна. Компанія є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні та виробляє повний спектр обладнання, включаючи виробництво повного комплексу елеваторного обладнання (силоси, зерносушарки, транспортне обладнання та сепаратори). Компанія успішно реалізувала понад 5 000 об’єктів. Виробничі потужності компанії знаходяться в м. Карлівка Полтавської області.

Variant Agro Build (ТОВ «Варіант Агро Буд») — входить в українську виробничу групу з десяти підприємств, які займаються обробкою металу і виготовленням обладнання для його обробки. Елеваторний напрям компанії посідає одну з провідних ринкових позицій в Україні. Головний офіс та виробництво знаходяться в Харкові.

Анна Бабич, партнерка, керівниця практики M&A, Aequo, яка очолювала проєкт, коментує: «Це знакове злиття, яке підтверджує, що сільське господарство залишається однією з найуспішнійших індустрій на українському ринку M&A. Ми раді можливості виступити юридичним радником Dragon Capital у такій визначній угоді».

Клієнт: Dragon Capital
Індустрія: Агробізнес, Фонди прямих інвестицій
Практика: Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право