Aequo виступила юридичним радником Dragon Capital з питань придбання контрольного пакету акцій Treeum

AEQUO виступила юридичним радником фонду прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP, яким керує Dragon Capital, з питань придбання контрольного пакету акцій компанії Treeum. Treeum є провідним фінансовим онлайн супермаркетом в Україні та керує діловими медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua з сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць.

Компанія Treeum заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенко у 2008 році. Minfin.com.ua — сайт про фінанси та інвестування. Мінфін публікує статті про вкладення грошей, курси валют, а також дані про банки та їх продукти. Сайт допомагає розібратися в темі інвестування, порівняти та вибрати інструменти для вкладення грошей. Finance.ua — сайт порівняння фінансових продуктів та медіа про особисті фінанси. Заснований у 2000 році, в 2016 році став частиною Treeum. Finance.ua дозволяє порівнювати послуги банків, кредитних і страхових компаній та замовляти їх онлайн.

Команда AEQUO здійснювала повний супровід угоди, зокрема, юридичний аудит групи, представництво клієнта у зв'язку з отриманням дозволу Антимонопольного комітету України, супровід переговорів у закритті угоди.

Клієнт: «DRAGON CAPITAL»
Індустрія: Медіа та розваги, Фонди прямих інвестицій
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право