Aequo допомогла Vodafone Україна придбати Фрінет

Група компаній Vodafone Україна придбала компанію «Фрінет», яка надає послуги фіксованого доступу до мережі інтернет під брендом «О3». Покупка компанії є частиною стратегії Vodafone Україна з розвитку конвергентних послуг і тарифів.

До команди Aequo, яка надавала консультації щодо угоди, входили M&A партнери Анна Бабич і Михайло Лукашенко, партнер практики антимонопольного права Сергій Денисенко, радник та голова IT-групи Aequo Микита Полатайко, радник Василь Міщенко, старший юрист Євген Блок, патентна повірена Ірина Сердюк та юристи Євгенія Чернецова, Віталій Савков та Марта Демків.

Про «Фрінет»

ТОВ «ФРІНЕТ» є національним оператором широкосмугового доступу до мережі Інтернет, що надає послуги під торговою маркою «О3» в місті Київ та Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Київській, Рівненській, Хмельницькій, Чернігівській областях. Компанія заснована та працює на ринку, починаючи з 2008 року, будує свої мережі за технологіями FTTx та GPON з використанням 10 та 40 гігабітних оптоволоконних магістралей і сучасного устаткування від провідних компаній-виробників. Це дозволяє надавати кожному абоненту канал доступу в Інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с. Абонентська база компанії перевищує 163 тисячі абонентів.

Клієнт: Vodafone Україна
Індустрія: Технології та комунікації
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Злиття та поглинання, Інтелектуальна власність, Корпоративне та комерційне право