Ми завжди перевершуємо очікування наших клієнтів

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні. Наші глибокі знання специфіки галузей економіки дозволяють нам знаходити рішення питань будь-якого рівня складності та масштабу.

Тут Ви можете знайти контактні дані професіоналів фірми AEQUO.

Пошук фахівців
За абеткою
АБВГДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЫЬЮЯ  Всі
Денис Лисенко Денис Лисенко
Керуючий партнер
Пан Лисенко має більш ніж 17-річний досвід представництва інтересів іноземних інвесторів у транскордонних угодах, пов’язаних з активами в Україні, інвестування у нові підприємства та вже існуючі об’єкти в Україні, стратегічні злиття й альянси. 
Анна Бабич Анна Бабич
Партнер
За оцінками експертів, пані Бабич вважається одним із провідних корпоративних юристів в Україні. Анна спеціалізується на супроводженні локальних і міжнародних злиттів та поглинань. 
Павло Бєлоусов Павло Бєлоусов
Партнер, Керівник практик міжнародного арбітражу та транскордонних судових процесів
Павло спеціалізується на міжнародних арбітражних та судових провадженнях в Україні та за кордоном, приділяючи особливу увагу інвестиційним, корпоративним і комерційним спорам, а також спорам у галузі енергетики. 
Євген Левіцький Євген Левіцький
Радник
Євген консультує українські та зарубіжні компанії з різних питань цивільного права, права власності, господарського, корпоративного, банківського, міжнародного приватного права та міжнародного арбітражу. 
Марія Ніжнік Марія Ніжнік
Партнер
Марія – широко відомий експерт в галузі антимонопольного та конкурентного права. Має великий досвід консультування національних та міжнародних клієнтів з питань приватного та/або державного регулювання відносин у сфері конкурентного права та міжнародної торгівлі.
Мирослава Савчук Мирослава Савчук
Радник
Мирослава спеціалізується на міжнародному арбітражі та судових провадженнях, приділяючи особливу увагу комерційним, корпоративним та податковим спорам. 
Олена Перцова Олена Перцова
Радник
Олена спеціалізується на вирішенні корпоративних конфліктів та складних судових спорів, захисті бізнесу від рейдерських захоплень, банківських спорах, а також на представництві інтересів бізнесу у спорах з органами державної влади.
Анна Коновалова Анна Коновалова
Старший юрист
Анна консультує українські та іноземні компанії з різноманітних питань цивільного, господарського, корпоративного, конкурентного та енергетичного права.    
Вадим Майструк Вадим Майструк
Юрист
Вадим спеціалізується на вирішенні судових спорів, зокрема у сегменті корпоративних конфліктів, банківських спорів, а також представництві інтересів клієнтів у спорах з органами державної влади.
Михайло Сорока Михайло Сорока
Старший юрист
Будучи в юридичній професії більше п’ятнадцяти років, Михайло спеціалізується здебільшого в земельному праві, нерухомості та в адміністративному праві. 
Тарас Сивак Тарас Сивак
Юрист
Ключові сфери практики Тараса – міжнародний арбітраж та транскордонні судові спори.  Тарас залучений в інвестиційних та комерційних арбітражних справах за Арбітражними правилами ЮНСІТРАЛ, ТПС та МКАС при ТПП України.
Юлія Волкова Юлія Волкова
Юрист
Юлія Волкова входить до складу практики Вирішення спорів. Вона надає правову допомогу  та бере участь у представництві інтересів українських та іноземних клієнтів з питань цивільного, господарського, корпоративного та конкурентного права.
Олександр Кущ Олександр Кущ
Юрист
Олександр є частиною практики міжнародного арбіражу та транскордонних судових спорів. Він здійснює представництво інтересів клієнтів у складних міжнародних спорах з питань, що стосуються низки галузей, з багатообіцяючим потенціалом у галузі енергетики та природних ресурсів.
Христина Погорецька Христина Погорецька
Юрист
Христина спеціалізується на вирішенні складних господарських та корпоративних спорів у сфері фінансів та нерухомості, а також спорів з органами державної влади. Вона також консультує клієнтів з питань енергетики та природних ресурсів.