Aequo – у вищому ешелоні в десяти практиках за версією the Legal 500 EMEA 2023

14 Квітня 2023

Довідник The Legal 500 EMEA 2023 присвоїв Aequo найвищі рейтинги у 10 практиках та/або галузях, а саме: банківське, фінансове право та ринки капіталу, комерційне, корпоративне право та M&A, конкурентне право, вирішення спорів, енергетика, інтелектуальна власність, міжнародна торгівля, приватні клієнти, нерухомість і будівництво та податкове право.

Довідник відзначив 15 юристів Aequo за їхній внесок у розвиток відповідних напрямів: 

 З огляду на війну в Україні, під час підготовки цьогорічного видання редакція The Legal 500 EMEA «не проводила традиційних досліджень для України і не вносили змін до рейтингу». 

 

Понад 30 років довідник The Legal 500 аналізує діяльність провідних юридичних фірм в усьому світі, проводячи комплексне щорічне дослідження для надання найактуальнішого бачення глобального ринку юридичних послуг. The Legal 500 оцінює сильні сторони юридичних фірм у більш ніж 100 юрисдикціях. Рейтинг ґрунтується на низці критеріїв і відзначає команди практик, які надають найсучасніші та найінноваційніші консультації юрисконсультам. В основі дослідження – відгуки 300 тисяч клієнтів з усього світу, анкети від юридичних фірм та інтерв'ю з провідними юристами, а також командою дослідників, котра має безпрецедентний досвід роботи на юридичному ринку.