Aequo – у вищому ешелоні рейтингу Chambers Europe 2022

17 Березеня 2022

Aequo здобула найвище визнання рейтингу Chambers Europe 2022. Фірму знову високо рекомендовано в її ключових практиках і галузях: банківське та фінансове право, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право, злиття та поглинання, вирішення спорів (національних і міжнародних), інтелектуальна власність, реструктуризація та банкрутство, енергетика та нерухомість. 

Більше того, Aequo підвищила свої позиції у корпоративному праві, злитті та поглинаннях та у вирішенні національних спорів.  

Десятьох партнерів Aequo визнано серед найкращих в Україні, а саме: 

  • Анна Бабич, виконавча партнерка, – на найвищому щаблі рейтингу в корпоративному праві та злиттях і поглинаннях; водночас виконавчого партнера Дениса Лисенка та партнера Михайла Лукашенка високо рекомендовано в корпоративному праві та злиттях і поглинаннях. 

  • Юлію Кирпу, виконавчу партнерку, високо рекомендовано в банківському та фінансовому праві. 

  • Марію Ніжнік, виконавчу партнерку, та Сергія Денисенка, партнера, високо рекомендовано в конкурентному та антимонопольному праві. 

Chambers Europe – один із найповажніших міжнародних юридичних довідників, який щорічно проводить аналіз ринків у більше ніж 200 юрисдикціях. До рейтингу включаються тільки ті фірми та юристи, яких було рекомендовано на основі поглиблених інтерв’ю із учасниками ринку та клієнтами.