Aequo – у вищому ешелоні в десяти практиках за версією The Legal 500 EMEA 2024

28 Березеня 2024

Міжнародний довідник The Legal 500 Europe, Middle East and Africa 2024 присвоїв Aequo найвищі рейтинги у 10 практиках та/або галузях, а саме: банківське, фінансове право та ринки капіталу, комерційне, корпоративне право та M&A, конкурентне право, вирішення спорів, енергетика, інтелектуальна власність, міжнародна торгівля, приватні клієнти, нерухомість і будівництво та податкове право.

Довідник відзначив 13 юристів Aequo за їхній внесок у розвиток відповідних напрямів: 

·       Виконавчі партнери Анна Бабич, Юлія Кирпа та Денис Лисенко уже п’ятий рік поспіль входять до «Зали слави». Цією нагородою відзначають юристів, які досягли вершини професії.

·       Олексій Філатов, старший партнер, здобув визнання за управління практикою вирішення спорів Aequo – як «стратег і відмінний лідер своєї команди».

·       Виконавча партнерка Марія Ніжнік та партнери Павло Бєлоусов, Сергій Денисенко, Наталія Дрюк і Тетяна Кудрицька входять до елітної групи провідних юристів.

·       Партнер Михайло Лукашенко та радник Василь Міщенко здобули визнання в якості «Партнерів нового покоління».

·       Старших юристів Євгена Блока та Олександра Терещенка визнано «Висхідними зірками».  

 

Понад 30 років довідник The Legal 500 аналізує діяльність провідних юридичних фірм в усьому світі, проводячи комплексне щорічне дослідження для надання найактуальнішого бачення глобального ринку юридичних послуг. The Legal 500 оцінює сильні сторони юридичних фірм у більш ніж 100 юрисдикціях. Рейтинг ґрунтується на низці критеріїв і відзначає команди практик, які надають найсучасніші та найінноваційніші консультації юрисконсультам. В основі дослідження – відгуки 300 тисяч клієнтів з усього світу, анкети від юридичних фірм та інтерв'ю з провідними юристами, а також командою дослідників, котра має безпрецедентний досвід роботи на юридичному ринку.