Павло Бєлоусов, радник Aequo, включений до Рекомендаційного списку арбітрів МКАС при ТПП України

19 Травня 2016

Павло Бєлоусов, радник Aequo, включений до Рекомендаційного списку арбітрів Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (МКАС при ТПП України).

МКАС при ТПП України був заснований 10 червня 1992 року та є єдиним інституційним міжнародним арбітражним судом в Україні та провідним арбітражним інститутом в Європі за кількістю переданих йому на розгляд міжнародних комерційних спорів. Так, у 2016 році до розгляду МКАС при ТПП України було прийнято 922 справи. До складу Рекомендаційного списку арбітрів МКАС при ТПП України входять 114 першокласних спеціалістів, серед яких вчені, викладачі вузів, досвідчені практики, які завдяки своїм професійним та особистісним якостям в змозі неупереджено, відповідно до обставин справи та застосовного права розглянути складні спори та винести рішення, що виконуються практично у всіх державах світу.

Вже більше десяти років Павло Бєлоусов представляє інтереси українських і міжнародних клієнтів у якості адвоката/радника в українських судах, включаючи Верховний суд України і вищі спеціалізовані суди України, а також у міжнародних арбітражних судах в Україні і за кордоном. Він також має значний досвід у справах про визнання й виконання рішень іноземних судів і міжнародних арбітражів в Україні та в наданні допомоги у визнанні та виконанні рішень українських судів у іноземних юрисдикціях (Британські Віргінські Острови, Великобританія, Угорщина, Росія).

Окрім МКАС при ТПП України, Павло є рекомендованим арбітром Ризького міжнародного комерційного арбітражного суду (RICAC) та Каїрського регіонального центру міжнародного комерційного арбітражу (CRCICA), а також входить до переліку провідних юристів за версією низки міжнародних та національних довідників та рейтингів, таких як Legal 500 2015, UkrainianLawFirms. AHandbookforForeignClients, GamblingCompliance, «ТОП 100 кращих юристів України. Вибір клієнта 2015» та інші.